• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tekgozkoyu/?fref=ts

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Nurdan (03/04/2018 15:21)
Konu : kökler
Mesaj : Mahpeyker babaannemin dayısı diye biliyorum Topal Osman Ağayı
İsmail Sıddık paşanın oğlu ile evleniyor 01/07/1874 Giresun yazıyor doğumu gerisine ulaşamıyorum Ailenin kütüğü konusunda yardımcı olabilecek var mı?
Levent yiğit (30/01/2016 02:36)
Konu : GÖÇ EDEN SÜLALE
Mesaj : selamun aleykum ..ben tirebolu kuzgun köyündenim.. yakın bir zamanda aslımızın tekgöz köyünden gelmiş olduğunu öğrendim.. amcalarım köyünüzü ziyaret etti Rabbim nasip ederse bende en kısa zamanda ziyaretinize geleceğim atalarımızın yaşadığı yerleri ve varsa akrabalarımızı çok merak ediyorum ( bize ALİKÖSE veya ÖMEROĞULLARI da derler ) selam ve dua ile ...ALLAH a emanet olunuz
Gulseda (30/07/2015 20:00)
Konu : Tuzcuoglu
Mesaj : Tuzcuoglu benim büyük büyük dedem.onun çocuklarından duzce nin golyaka ilçesi kuyuduzu köyüne göç edenler olmuş burada düzenli soy adını almışlar işte bizler onlarız ama hala sulalumiz tuzcuoglu lari diye anılıyor
"Bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Sağlıcakla kalın."
Editör Notu
Mustafa Arslan (15/06/2015 20:31)
Konu : kılıç sülalesi
Mesaj : Köyümüzde yaklaşık bir mahalleyi kapsayan alanda yaşamakta olup, epeyce yaygındır..Köyümüz dışında yaşayanlar ise genelde İstanbul-Beykoz İlçesi ve Almanya da bulunmaktadır.
göreleliii (15/06/2015 19:09)
Konu : soyad
Mesaj : Selamun Aleyküm, siteniz çok güzel ve başarılı olmuş. Tekgöz köyünde KILIÇ soaydı yaygın mıdır?
"Kılıç soyadı yaygın olup, halen bir mahallemizde ikametleri mevcuttur."
Editör Notu
görele28 (16/01/2015 00:10)
Konu : sülaleler
Mesaj : öncelikle siteniz cok basarili ilgiyle takip ediyorum. bölgedeki sülalelerle ilgili bilgiler arasinda soyadi mentese olan sülale hakkinda bir malumatiniz mevcut mu? bize aslen muglali diyende var, cepni kökenli bir aile diyende! bu konuda kisa da olsa bilginiz varsa paylasirsaniz cok mutlu olurum. iyi calismalar dilerim.
"Soyadı Menteşe olan aileler Komşu Köyler Tepeköy ve Ortaköy Köylerinde var. Onların sitesine ulaşabilirseniz bilgi alabilirsiniz. Selamlar.. "
Editör Notu
İBRAHİM GÜL (27/12/2014 05:17)
Konu : gece rüzgarı
Mesaj : hocam günaydın saat sabahın 5 i resimlere bakınca geçmiş ve ölmüş kişilere artı nostaljik estanteye insanlarımızın halen nefret ve kin içinde olmalarını yadırgıyorum.veren el alan elden üstün değilmi.insanları kaybetmek çok kolaydır zor olan kazanmak beraber sosyalleşmektir.
"Teşekkürler Başkanım... Ben de aynı düşüncelerle resimleri paylaşıyorum."
Editör Notu